Úvod » Aktuality » Víte, že další banka začala nabízet bezkontaktní nálepky?

Víte, že další banka začala nabízet bezkontaktní nálepky?

 07. 07. 2014, 21:04

Na placení pomocí bezdotykových platebních karet si lidé velice rychle zvykli (každý druhý terminál je nyní již bezkontaktní), a proto nastává ideální doba pro zavedení bezkontaktních nálepek. Po GE Money Bank, České spořitelně, Citibank a Raiffeisenbank přichází nyní s nálepkami i ČSOB.

Přestože se na českém trhu bezkontaktní nálepky objevily už před více než rokem a půl, podle průzkumu ČSOB o nich nikdy neslyšelo 40 % Čechů. Jedná se o alternativní formu placení.

Malou kartu si můžete nalepit například na zadní stěnu mobilního telefonu, přívěsek na klíče, kabelku, nebo třeba klidně na oblečení. Pak stačí nálepku přiblížit k terminálu a zaplatit. Platí zde stejná pravidla jako pro bezkontaktní karty, tedy platby do 500,– Kč bez nutnosti zadávat PIN. Výhodou je snadná dostupnost, mnoho lidí si více hlídá, jestli mají u sebe mobil než peněženku, a dále i rychlost platby (platby se navíc okamžitě zobrazí v internetovém bankovnictví). Za vydání bezkontaktní nálepky se dle informací ČSOB se neplatí nic, za její používání pak zaplatíte 9,– Kč měsíčně.


Vytisknout Poslat článek Nahoru


Až 8 000 Kč ročně ušetříte za každého zaměstnance!

Využijte programu
Absolut Benefity
k získání benefitů pro vaši firmu.

Absolut Benefity

Hledáme nového kolegu!

Otevíráme 1 pozici finančího asistenta nebo asis­tentky.

Kariéra

PENZE+…program pro zajištění vyšší životní úrovně

Chcete si zvýšit životní úroveň v penzi? Víte jak získat potřebné finance snadno a efektivně?

Program PENZE+
Hledaný výraz: Vyhledávání