Úvod » Aktuality » Slevové servery krachují. Víte proč?

Slevové servery krachují. Víte proč?

 23. 07. 2014, 12:37

Např. jeden z největších slevových serverů Zapakatel neplatí poskytovatelům služeb, kteří tyto služby následně neposkytnou ani zákazníkům, jež si je zaplatili.

Informoval o tom server www.mesec.cz, dle kterého se v poslední době objevily dva podobné a svým rozsahem opravdu velké případy (kromě mnoha dalších menších serverů, které skončily rovněž neslavně a zanechaly za sebou pouze dluhy). Nejprve skončil v insolvenci server Nebeslev.cz, na který si zákazníci dlouhou dobu stěžovali, že neplní tak, jak má a nedodržuje ani následné sliby. V minulých dnech se potom dostal do problémů dlouhodobě třetí největší slevový portál Zapakatel.cz, který se před časem přejmenoval na Bránaslev.cz.

Vztahy mezi slevovým portálem a poskytovatelem služby jsou často komplikované a pro zákazníka neprůhledné. Zjistit, zda portál poskytovateli nedluží milionové částky, na které se poskytovatel odkáže právě tehdy, kdy od něj budete chtít čerpat slevu, kterou jste si zakoupili, lze opravdu jen velmi těžko. Prohlášení, že na službu nemáte nárok, protože za ni poskytovatel nedostal zaplaceno, se vzdoruje jen obtížně a vůči poskytovateli vám nevzniká žádný nárok. Problémy tak musíte řešit přímo se slevovým serverem.

Zákazník ale komplikace bohužel zjistí až jako poslední ve chvíli, kdy je už většinou pozdě. Slevový server bývá v té době již v takových problémech, že své závazky pravděpodobně nebude schopen vyřešit ku prospěchu všech.


Vytisknout Poslat článek Nahoru


Až 8 000 Kč ročně ušetříte za každého zaměstnance!

Využijte programu
Absolut Benefity
k získání benefitů pro vaši firmu.

Absolut Benefity

Hledáme nového kolegu!

Otevíráme 1 pozici finančího asistenta nebo asis­tentky.

Kariéra

PENZE+…program pro zajištění vyšší životní úrovně

Chcete si zvýšit životní úroveň v penzi? Víte jak získat potřebné finance snadno a efektivně?

Program PENZE+
Hledaný výraz: Vyhledávání