Úvod » Aktuality » Víte, co je to PENZIJNÍ PLÁN?

Víte, co je to PENZIJNÍ PLÁN?

 13. 08. 2014, 08:24

Jedná se o základní dokument, který stanovuje druhy penzí a ostatních dávek penzijního připojištění , podmínky nároku na dávky penzijního připojištění a jejich výplatu, způsob výpočtu dávek poskytovaných z  penzijního připojištění a důvody vypovězení penzijního připojištění .

V penzijním plánu jsou rovněž definovány podmínky placení příspěvků, podmínky převzetí peněžních prostředků z  penzijního připojištění u jiného penzijního fondu a úprava nároků na základě tohoto převzetí i zásady, podle kterých se účastníci podílejí na výnosech hospodaření penzijního fondu.

Penzijní plán také upravuje podmínku nároku účastníků na starobní penzi a jednorázové vyrovnání. Je přikládán ke smlouvě o  penzijním připojištění se státním příspěvkem.

Pokud máte zájem o získání dalších informací ohledně způsobu výpočtu vašich penzí, o penzijních plánech či o vytvoření modelového příkladu penzijního připojištění , kontaktujte prosím některého z našich zkušených odborníků na telefonu 242 441 433 nebo se informujte na adrese: penze@absolutin­.cz


Vytisknout Poslat článek Nahoru


Až 8 000 Kč ročně ušetříte za každého zaměstnance!

Využijte programu
Absolut Benefity
k získání benefitů pro vaši firmu.

Absolut Benefity

Hledáme nového kolegu!

Otevíráme 1 pozici finančího asistenta nebo asis­tentky.

Kariéra

PENZE+…program pro zajištění vyšší životní úrovně

Chcete si zvýšit životní úroveň v penzi? Víte jak získat potřebné finance snadno a efektivně?

Program PENZE+
Hledaný výraz: Vyhledávání