Úvod » Aktuality » Znáte "staré známé" triky nepoctivých realitních kanceláří?

Znáte "staré známé" triky nepoctivých realitních kanceláří?

 04. 09. 2014, 07:56

V souvislosti s rostoucím trhem s nemovitostmi v poslední letech rovněž stoupá přímo úměrně také nabídka služeb realitních kanceláří. K tomu, aby některé nepoctivé realitní kanceláře získaly nové klienty, neváhají často použít nejrůznější triky a nepoctivé obchodní praktiky. Výběru realitní kanceláře je proto potřeba věnovat velkou pozornost.

Obecně platí osvědčené pravidlo, že nejlepším způsobem výběru realitní kanceláře je doporučení od vaší známé důvěryhodné osoby.

Pokud však preferujete nabídky realitních kanceláří bez doporučení, dejte si prosím před podpisem smlouvy pozor zejména na exkluzivitu prodeje vaší nemovitosti, prodeje za nadhodnocenou prodejní cenu či na nabídky realitních kanceláří, které se namísto komplexního rozsahu služeb zabývají pouze vyhledáváním zájemců o koupi nabízené nemovitosti.

Důležitým a užitečným prvotním vodítkem je pro vás rovněž informace o tom, jak dlouho působí daná realitní společnost na trhu, jakými webovými stránkami se prezentuje, na jaké adrese sídlí, v kterých médiích (a za kolik) je ochotna a schopna inzerovat a jaké má reference.


Vytisknout Poslat článek Nahoru


Až 8 000 Kč ročně ušetříte za každého zaměstnance!

Využijte programu
Absolut Benefity
k získání benefitů pro vaši firmu.

Absolut Benefity

Hledáme nového kolegu!

Otevíráme 1 pozici finančího asistenta nebo asis­tentky.

Kariéra

PENZE+…program pro zajištění vyšší životní úrovně

Chcete si zvýšit životní úroveň v penzi? Víte jak získat potřebné finance snadno a efektivně?

Program PENZE+




Hledaný výraz: Vyhledávání