Úvod » Aktuality » Pokud chcete skutečně ušetřit při koupi nemovitosti, pak nešetřete

Pokud chcete skutečně ušetřit při koupi nemovitosti, pak nešetřete

 01. 10. 2014, 09:20

Co byste například řekli službám tzv. privátního realitního makléře, který zastupuje kupujícího, a který se zabývá tím, že vyhledává pro klienty nemovitosti a vyjednává za ně podmínky a cenu?

Hledáním vysněné nemovitosti můžete strávit několik týdnů, často však také měsíců nebo dokonce několit let. Za tuto dobu se zájemce často bez výsledku setká s mnoha realitními makléři. Je to však správná cesta? Není lepší raději jednat po celou dobu pouze s jedním skutečným profesionálem?

Ačkoliv se v zahraničí jedná o celkem standardní záležitost a lidé mají ve svém mobilu uloženo číslo „svého“ realitního makléře se stejnou samozřejmostí, jako např. číslo svého zubaře, lékaře nebo své kadeřnice, v Čechách bohužel klienti nejsou na tuto službu zvyklí. Navíc je také obecnou pravdou, že Češi zkrátka velmi neradi platí za jakékoliv poradenství…

Je to prý příliš drahé… Stejně jako u hypoték však i v tomto případě platí, že „nízký úrok neznamená levnou hypotéku“ a cena není jediným ukazatelem výhodnosti koupě nemovitosti.

V ČR se s touto poradenskou službou setkáváme spíše u nemovitostí určených k investici. Služby profesionálního osobního realitního makléře totiž využívají velmi často právě investoři, kteří sice mají přesnou představu o vybrané nemovitosti, ale nemají dostatek času na její prohlídky. Makléř jich zvládne absolvovat i několik v jednom dni a následně předkládá klientovi opravdu jen ty nejzajímavější nabídky.

Tato spolupráce je založena na důvěře a kladných referencích. Pokud je klient se službami osobního realitního makléře spokojen, tak kontakt samozřejmě rád předá svým obchodním přátelům a známým.

ABSOLUT-IN pro vás proto plánuje v dohledné době spustit podobnou službu pod názvem Absolut Reality.


Vytisknout Poslat článek Nahoru


Až 8 000 Kč ročně ušetříte za každého zaměstnance!

Využijte programu
Absolut Benefity
k získání benefitů pro vaši firmu.

Absolut Benefity

Hledáme nového kolegu!

Otevíráme 1 pozici finančího asistenta nebo asis­tentky.

Kariéra

PENZE+…program pro zajištění vyšší životní úrovně

Chcete si zvýšit životní úroveň v penzi? Víte jak získat potřebné finance snadno a efektivně?

Program PENZE+
Hledaný výraz: Vyhledávání