Úvod » Aktuality » Sportovci a rodiny určitě ocení pojištění PROSPORTY

Sportovci a rodiny určitě ocení pojištění PROSPORTY

 09. 10. 2014, 09:30

Pojišťovna Kooperativa nabízí výše uvedené doplňkové pojištění sportovní výbavy pro veškerá standardní osobní a užitková vozidla a pro obytné automobily do 8 tun.

„Předmětem pojištění jsou nejen kola, lyže, sportovní nářadí či výstroj jako přilby a obuv, ale také demontovatelné nosiče – zejména tzv. rakve – a to včetně upevňovacích prvků,“ upřesňuje ředitel Úseku pojištění vozidel Kooperativy Václav Runštuk.

Pojištění kryje riziko havárie, živlu i odcizení. U vozidla, kterým je sportovní výbava přepravována, kryje PROSPORTY rovněž riziko poškození vnější části způsobené pádem sportovní výbavy při montáži/demontáži, nakládání/vykládání do/z vozidla nebo při jízdě vozidla.

Roční limit pojistného plnění se pohybuje mezi 20 – 80 tis. Kč, spoluúčast 10 %, min. 1 000 Kč a roční pojistné pro klienty Kooperativy, kteří získají automaticky slevu 60 %, se pohybuje od 444 do 1 066 Kč.

Pokud se chcete informovat o podrobnostech nového pojištění PROSPORTY, neváhejte kontaktovat některého z našich zkušených asistentů na e-mailu: pojisteni@abso­lutin.cz


Vytisknout Poslat článek Nahoru


Až 8 000 Kč ročně ušetříte za každého zaměstnance!

Využijte programu
Absolut Benefity
k získání benefitů pro vaši firmu.

Absolut Benefity

Hledáme nového kolegu!

Otevíráme 1 pozici finančího asistenta nebo asis­tentky.

Kariéra

PENZE+…program pro zajištění vyšší životní úrovně

Chcete si zvýšit životní úroveň v penzi? Víte jak získat potřebné finance snadno a efektivně?

Program PENZE+
Hledaný výraz: Vyhledávání