Úvod » Aktuality » PŘEHLED AKTUÁLNÍCH NABÍDEK JEDNOTLIVÝCH BANK v ŘÍJNU 2014

PŘEHLED AKTUÁLNÍCH NABÍDEK JEDNOTLIVÝCH BANK v ŘÍJNU 2014

 10. 10. 2014, 11:38

Přemýšlíte aktuálně o financování Vašeho bydlení? Dnes Vám pro snazší orientaci přinášíme aktuální přehled nabídek hypotečních úvěrů od jednotlivých bankovních ústavů.

  • Wüstenrot

Od 1. října 2014 snížila Wüstenrot úrokové sazby hypotečních úvěrů na bydlení a refinancování o 0,25 % p.a. „Nejnižší tzv. Extra úrokovou sazbu, za kterou lze získat Hypotéku na bydlení, snížila banka na 1,89 % p. a. Hypotéku Refin nabízí od 1,79 % ročně. Hypotéka na pronájem určená klientům, pro které je pořízení bytu nebo domu vhodnou investicí za účelem dalšího pronájmu, je poskytována za 3,34 % p. a. Klientům, kteří nemohou standardním způsobem doložit své příjmy, nabízí Wüstenrot Hypotéku bez příjmu za garantovanou sazbu 4,19 % p. a.,“ představila nové sazby mluvčí banky Helena Dušková.

  • Raiffeisenbank

Klienti mají nyní standardně možnost provést jednou ročně mimořádnou splátku až 25 % jistiny. „Zdarma jsou mimořádné splátky i u variabilní hypotéky,“ informuje Tomáš Kofroň z Raiffeisenbank. V pondělí 29. září odstartovaly tradiční hypoteční dny, v rámci kterých nabízí banka klientům slevu 0,2 procentního bodu ze sazby. Zvýhodněnou sazbu klient získá, pokud si v rámci Hypodnů na pobočce nechá připravit orientační propočet a následně uzavře hypoteční smlouvu do 11. prosince 2014. Po podpisu smlouvy pak od banky získá bonus ve výši 4 000 Kč. „Hypodny banka uspořádá ve dnech 29. září až 11. listopadu,“ doplňuje Kofroň.

  • Komerční banka

„Od 1. října do 31. prosince 2014 pokračuje nabídka vrácení 2 anuitních splátek u Optimální půjčky. Od 1. října nabízí banka nově tento bonus i u Osobního úvěru,“ informuje Michal Teubner.

Nárok na vrácení prvních dvou zaplacených anuitních splátek mají klienti, kteří nebudou po splatnosti se žádnou z vyměřených splátek úvěru a kteří mají aktivní běžný účet v Komerční bance. Odměna je klientovi vyplacena po splacení prvních dvou anuitních splátek. Nabídka se nevztahuje na klienty, kteří uzavřeli smlouvu o Optimální půjčce v období od 1. října do 31. prosince 2013 nebo od 1. února do 31. března 2014.

  • mBank

mHypotéka Light nabízí garantovanou úrokovou sazbu, která aktuálně začíná na 2,09 % p.a. při fixaci na 3 roky, nulové poplatky za vedení úvěrového i běžného účtu a nulové poplatky za mimořádné splátky až do výše 20 % zůstatku jistiny každý rok,“ informuje mluvčí banky Vítězslav Horák. „Zároveň v rámci transparentnosti nabízí banka garantované úrokové sazby všem svým klientům – sazby jsou určeny pro každého, kdo splní stanovené podmínky,“ doplňuje Horák.

  • Modrá pyramida

Modrá pyramida rozšířila využití Rychloúvěru, který můžete bez zajištění čerpat až do výše 700 000 Kč a do konce října k němu banka nabízí garantovanou akční sazbu 5,49 % ročně. Kdo je klientem Komerční banky, má možnost získat tento úvěr bez prokazování příjmů.

Rychloúvěr je určen především na rekonstrukci a modernizaci bydlení. Nyní můžete Rychloúvěrem financovat například velké kuchyňské elektrospotřebiče a nábytek, pokud je vše součástí financování koupě či rekonstrukce bytu nebo domu.

Dále můžete Rychloúvěrem financovat administrativní náklady, jako jsou plánovací a projekční práce, provize realitní kanceláři, revizní zprávy, úhrady za právní služby související se získáním bydlení a podobně.

Zpracování úvěru, vedení a správa účtu překlenovacího úvěru je zdarma, splátky si můžete rozložit až na 15 let, získáte daňovou úsporu ze zaplacených úroků z úvěru.

  • Sberbank

Do konce října 2014 probíhá podzimní hypoteční akce ve Sberbank. Novou hypotéku i  refinancování již existujícího úvěru lze nyní získat za 2,26 % p.a. „Sazbu banka garantuje pro úvěry s pětiletou fixací, do 70 % hodnoty nemovitosti při sjednání aktivního FÉR konta a pojištění schopnosti splácet,“ informuje mluvčí banky Hana Drápalová.

Sberbank nabízí i možnost mimořádné splátky jednou ročně ve výši 10 % aktuálního zůstatku bez poplatku či akceptace původní smluvní dokumentace včetně tržního ocenění nemovitosti až 7 let zpětně a refinancování až do 100 % hodnoty nemovitosti i pro občany Slovenska.

V případě, že má klient za sebou 22 bezproblémových měsíčních splátek, nemusí dokládat své příjmy. Banka také nabízí možnost refinancovat standardně až 12 měsíců dopředu, aniž by klient musel dokládat příjmy.

  • GE Money Bank

Od 1. října do 31. prosince 2014 vyhlásila akci na hypotéky i GE Money Bank. Pokud budete na běžný účet GE posílat alespoň 15 000 Kč měsíčně, dostane slevu na sazbě ve výši 0,5 % ročně. Tím mohou klienti banky dosáhnout na úrokovou sazbu od 2,19 % ročně. Nabídka sazby od 2,19 % platí pro účelovou hypotéku od 5 000 000 Kč s variabilní úrokovou sazbou při roční fixaci pevné části sazby. Banka poskytne zdarma zpracování a vedení úvěru, odhad nemovitosti, výpis z KN a snímek katastrální mapy. Dále lze bez poplatku využít dílčí mimořádné splátky do výše 25 % úvěru a vedení běžného účtu při měsíčním kreditním příjmu 7 000 korun.

Další akce, kterou GE Money od 1. října nabízí je možnost bezúčelového úvěru a sjednání americké hypotéky zajištěné nemovitostí, taktéž bez výše vyjmenovaných poplatků. Banka klientům poskytne úvěr ve výši až 1 500 000 Kč s úrokovou sazbou od 4,99 % ročně. Měsíční splátky by se pak měly pohybovat níže, než třeba u spotřebitelského úvěru.

  • UniCredit Bank

„V letošním roce banka pro klienty připravila novinku – variabilní hypotéku s garancí, která kombinuje výhody obou typů – klient získá nízkou sazbu obvyklou u variabilních hypoték a zároveň garanci, že sazba nestoupne nad dohodnutou hranici, která je rovněž velmi nízko. V současné chvíli nabízí banka u Převratné hypotéky s variabilní sazbou velmi výhodnou úrokovou sazbu od 2,09 %,“ informuje tiskový mluvčí banky Petr Plocek. Od října banka snížila úrokovou sazbu pro desetileté fixace až na 2,84 %, jedná se reakci na poptávku konzervativních klientů.

Potřebujete poradit, která z nabídek je šitá na míru právě Vám? Neváhejte a kontaktujte prosím naše zkušené asistenty na telefonu 242 441 433 nebo se informujte na e-mailu: hypo@absolutin.cz


Vytisknout Poslat článek Nahoru


Až 8 000 Kč ročně ušetříte za každého zaměstnance!

Využijte programu
Absolut Benefity
k získání benefitů pro vaši firmu.

Absolut Benefity

Hledáme nového kolegu!

Otevíráme 1 pozici finančího asistenta nebo asis­tentky.

Kariéra

PENZE+…program pro zajištění vyšší životní úrovně

Chcete si zvýšit životní úroveň v penzi? Víte jak získat potřebné finance snadno a efektivně?

Program PENZE+
Hledaný výraz: Vyhledávání