Úvod » Aktuality » Přemýšlíte o rekonstrukci? Doporučujeme začít nyní, kdy se Vám to opravdu finančně vyplatí

Přemýšlíte o rekonstrukci? Doporučujeme začít nyní, kdy se Vám to opravdu finančně vyplatí

 15. 10. 2014, 18:19

Hlavním důvodem, proč si pospíšit, jsou bezkonkurenčně nízké sazby úvěrů na trhu. Rekonstrukce jsou díky nim nyní opravdu „za hubičku“.

Jedny z nejvýhodnějších podmínek v současné době nabízí úvěry ze stavebního spoření. Např. Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS), která je jedničkou na trhu, poskytla od ledna do června 2014 půjčky v objemu 10,9 mld. Kč.

Úvěr ze stavebního spoření lze přesně upravit podle potřeb klienta, a to i u finančně náročných projektů. Zájemce si může sám zvolit dobu a výši měsíční splátky nebo předčasné splacení, a zaplacené úroky si nadto může odečíst od daňového základu. „U vybraných produktů garantujeme pevnou roční úrokovou sazbu již od 2,95 %. Úvěr je navíc možné kdykoliv splatit,“ upozorňuje na výhody úvěru od Lišky Rostislav Trávníček, ředitel komunikace ČMSS.

U ČMSS lze získat úvěr ze stavebního spoření až do výše 500 tis. Kč bez zajištění. Lze ho využít jak na koupi pozemku, nemovitosti i dalších potřeb spojených s bydlením, tak také na modernizaci či přestavbu. Čerpaná částka je uvolňovaná podle potřeb klienta.

Máte zájem o bližší informace? Potom neváhejte a kontaktujte naše zkušené finanční asistenty na telefonu 242 441 433, sledujte naše webové stránky http://www.ab­solutin.cz/sluz­by/hypo/ nebo se informujte na e-mailu: hypo@absolutin.cz


Vytisknout Poslat článek Nahoru


Až 8 000 Kč ročně ušetříte za každého zaměstnance!

Využijte programu
Absolut Benefity
k získání benefitů pro vaši firmu.

Absolut Benefity

Hledáme nového kolegu!

Otevíráme 1 pozici finančího asistenta nebo asis­tentky.

Kariéra

PENZE+…program pro zajištění vyšší životní úrovně

Chcete si zvýšit životní úroveň v penzi? Víte jak získat potřebné finance snadno a efektivně?

Program PENZE+
Hledaný výraz: Vyhledávání