Úvod » Aktuality » MINISERIÁL ABSOLUT-IN NA TÉMA: Zajímá vás budoucnost paneláků? Promění se spíše v ghetta nebo v atraktivní bydlení?

MINISERIÁL ABSOLUT-IN NA TÉMA: Zajímá vás budoucnost paneláků? Promění se spíše v ghetta nebo v atraktivní bydlení?

 27. 10. 2014, 08:05

Díl V (a závěrečný) – Jak se budou vyvíjet ceny panelových bytů

Budoucí vývoj panelových domů nelze cenově příliš predikovat. V případě, že se panelové domy nacházejí v sociálně vyloučených lokalitách, kde je vysoká nezaměstnanost, pak lze očekávat, že se panelové domy stanou skutečně ghetty a jejich cena bude nadále klesat.

Naopak v místech, kde je dostatek pracovních příležitostí, dobrá dostupnost do centra města, panelový dům je rekonstruován a kde je okolí příjemným místem k životu, tam lze očekávat stagnaci, ale i mírný růst cen panelových bytů. Vzhledem k výraznému poklesu cen stavebních prací a programu Panel 2013+ je pro členy družstva či SVJ optimální období, kdy můžou levně rekonstruovat své panelové domy.

Pokud je pro vás právě aktuální plánovaná rekontrukce panelového domu, obraťte se prosím s důvěrou na naše asistenty na tel. 242 441 433 nebo napište svůj dotaz na e-mail: stavby@absolu­tun.cz, příp. na e-mail: reality@absolu­tin.cz Jsme tu pro Vás s pomocí při řešení vašich osobních i firemních financí


Vytisknout Poslat článek Nahoru


Až 8 000 Kč ročně ušetříte za každého zaměstnance!

Využijte programu
Absolut Benefity
k získání benefitů pro vaši firmu.

Absolut Benefity

Hledáme nového kolegu!

Otevíráme 1 pozici finančího asistenta nebo asis­tentky.

Kariéra

PENZE+…program pro zajištění vyšší životní úrovně

Chcete si zvýšit životní úroveň v penzi? Víte jak získat potřebné finance snadno a efektivně?

Program PENZE+
Hledaný výraz: Vyhledávání