Úvod » Aktuality » MINISERIÁL ABSOLUT-IN NA TÉMA: Víte, jakých chyb se nejčastěji dopouštíme při sjednávání pojištění majetku?

MINISERIÁL ABSOLUT-IN NA TÉMA: Víte, jakých chyb se nejčastěji dopouštíme při sjednávání pojištění majetku?

 25. 11. 2014, 07:58

Díl I – Podpojištění

Jedná se o celkem „klasický“ problém u pojištění majetku. Spočítá v tom, že pojistná částka, kterou jsme si zvolili, není dostatečně vysoká na to, aby pokryla všechny potenciální škody na domácnosti. To má za následek nepříjemnosti v případě pojistné události, protože pojišťovna nám poté samozřejmě nevyplatí nic nad rámec sjednané ochrany.

Je důležité si uvědomit, že tento problém často vzniká i zastaralostí pojistky. Pokud si sjednáte aktuálně toto pojištění, je důležité mít na paměti, že vaše domácnost bude zřejmě za pár let vybavena úplně jinak a pojistná částka pak odpovídá původní výbavě bytu.

  • Naše první rada na toto téma proto zní: pokud máte pojištění majetku už několik let, zamyslete nad tím, zda částka skutečně odpovídá současné realitě.

Pokud máte zájem o aktualizaci pojištění domácnosti, kontaktujte prosím naše zkušené profesionály na tel. 724 454 675 nebo nás oslovte prostřednictvím e-mailu: pojisteni@abso­lutin.cz


Vytisknout Poslat článek Nahoru


Až 8 000 Kč ročně ušetříte za každého zaměstnance!

Využijte programu
Absolut Benefity
k získání benefitů pro vaši firmu.

Absolut Benefity

Hledáme nového kolegu!

Otevíráme 1 pozici finančího asistenta nebo asis­tentky.

Kariéra

PENZE+…program pro zajištění vyšší životní úrovně

Chcete si zvýšit životní úroveň v penzi? Víte jak získat potřebné finance snadno a efektivně?

Program PENZE+
Hledaný výraz: Vyhledávání