Úvod » Aktuality » Rok 2010 » Předvánoční lákadla stavebních spořitelen

Předvánoční lákadla stavebních spořitelen

 06. 12. 2010, 10:37

Jako každoročně před koncem roku stavební spořitelny lákají klienty k uzavření smluv stavebního spoření. V tomto roce se díky chystaným změnám v systému státních podpor musejí spořitelny snažit víc než jindy. Stavební spoření však podle spořitelen zůstane i po změnách výhodné a pro částky 20 tisíc korun ročně můžete získat efektivní úrokovou míru až pět procent.

Pro získání výhod však většinou musíte splnit nějaké podmínky. A tím se spořitelny v reklamách nepochlubí. Pokud ale uzavřete smlouvu a vložíte peníze před koncem roku, bude vám na jaře 2011 připsána i státní podpora za rok 2010. Co tedy přichystaly spořitelny pro nové klienty tentokrát?

Výhody od „lišky

Českomoravská stavební spořitelna pro své potenciální klienty připravila hned několik akcí. Pokud jako nový klient do konce roku 2010 uzavřete smlouvu o stavebním spoření s cílovou částkou do 150 tisíc korun, spořitelna vám připíše prémii 1500 korun. Částka odpovídá jednoprocentnímu poplatku z cílové částky, který běžně musíte zaplatit. Do 150 tisíc korun cílové částky, tak můžete získat smlouvu zdarma. Postup získání prémie je následující: do konce ledna musíte uhradit jedno procento z cílové částky a v únoru vám „liška“ 1500 korun vrátí zpátky. Podle toho, kolik vložíte do konce roku, pak dostanete samozřejmě také v následujícím roce státní podporu, maximálně 1500 korun. Dále Předvánoční lákadla stavebních spořitelen při uzavření smlouvy a vložení minimálně 70 tisíc korun, můžete získat bonus jedno procento z vložené částky.

Buřinka rozdává batohy

Stavební spořitelna České spořitelny tyto Vánoce odměňuje nové klienty batohem Puma. Smlouvu musíte uzavřít do konce roku. Pokud ji uzavřete přes internet, neplatíte poplatek za uzavření. On- -line můžete uzavřít smlouvu s cílovou částkou 150 nebo 300 tisíc korun. Buřinka nabízí do konce roku také různé zvýhodnění u úvěrů ze stavebního spoření, například vyřízení překlenovacího úvěru Hypo trend bez poplatku. Modrá pyramida si připravila akci s extra úrokem dvě plus dvě procenta na první rok spoření. Čtyři procenta můžete získat do 31. ledna 2011. Pro zajímavý úrok musíte však splnit podmínku, že do čtyř měsíců od uzavření vložíte na svoji smlouvu alespoň deset tisíc korun. Vaše peníze pak budou úročeny čtyřmi procenty. U Modré pyramidy musíte zaplatit poplatek za uzavření smlouvy v plné výši. Smlouvu zdarma můžete do konce roku založit svým dětem do deseti let věku. Do cílové částky 150 tisíc korun neplatíte poplatek za uzavření a váš potomek se může ještě radovat z plyšového psa Mopyho, který je maskotem spořitelny.

Dvojnásobné úročení

Bonus v podobě výhodnějšího úročení získáte také u Raiffeisen stavební spořitelny. Pokud do konce roku uzavřete novou smlouvu minimálně na 200 tisíc korun, získáte v prvním roce spoření dvojnásobné úročení svých vkladů. Druhou variantou zvýhodnění je okamžitá peněžní prémie. Získat můžete jeden tisíc korun, pokud budete mít na své smlouvě k 31. lednu 2011 naspořeno deset tisíc korun. Pokud budete mít k poslednímu lednu zůstatek alespoň 20 tisíc, získáte prémii 1500 korun. Wüstenrot stavební spořitelna klientům nabízí smlouvy o stavebním spoření s úrokem 2,5 procenta ročně na vložené peníze. To je o půl procenta více oproti ostatním stavebním spořitelnám. Zajímavý dárek má Wüstenrot také pro řidiče. Pokud si do 20. prosince současně se spořením minimálně na 250 tisíc korun sjednáte i povinné ručení na vozidlo do 3,5 tuny, získáte dálniční známku na rok 2011 zdarma. Poplatek za uzavření smlouvy i první roční pojistné musíte ale zaplatit do 27. prosince. Klienti, kteří do konce roku k Wüstenrot přejdou od jiné stavební spořitelny, mohou získat v rámci smlouvy Wüstenrot Team dva tisíce korun. Podmínkou pro zisk finanční prémie je smlouva s cílovou částkou 200 tisíc korun, také musíte do dvou měsíců od uzavření smlouvy naspořit nejméně deset tisíc korun.

Finexpert.cz


Vytisknout Poslat článek Nahoru


Až 8 000 Kč ročně ušetříte za každého zaměstnance!

Využijte programu
Absolut Benefity
k získání benefitů pro vaši firmu.

Absolut Benefity

Hledáme nového kolegu!

Otevíráme 1 pozici finančího asistenta nebo asis­tentky.

Kariéra

PENZE+…program pro zajištění vyšší životní úrovně

Chcete si zvýšit životní úroveň v penzi? Víte jak získat potřebné finance snadno a efektivně?

Program PENZE+
Hledaný výraz: Vyhledávání