Úvod » Aktuality » Rok 2014 » ABSOLUT-IN v týdeníku Raport

ABSOLUT-IN v týdeníku Raport

 18. 04. 2014, 11:35

Přečtěte si, jak ASBOLUT-IN pomáhá klientům získat dotace z projektu Nová zelená úsporám na financování bydlení. Článek vyšel v týdeníku Raport 22. dubna 2014.

Po úspěšném rozdělení minulých dotací začala 1. dubna „Nová zelená úsporám“. Podporu až 55 % mohou dostat majitelé rodinných domů na zateplení domu. Na nové ekologické zdroje mohou zájemci získat dokonce podporu 75 %. I letos bude Státní fond životního prostředí rozdělovat mezi žadatele celkem 1,9 miliardy korun.

„Žadatelé o dotaci bohužel vědí, že jednorázové náklady jsou obvykle vysoké a prodleva před vyplacením dotace je dlouhá. Často se zaleknou i administrativy s tím spojené. Naše poradenská firma ABSOLUT-IN jim nabízí pomocnou ruku,“ upozorňuje ředitelka pro vztahy s veřejností Ing. Eva Povolná.

Firma ABSOLUT-IN tak spolu se strategickým partnerem AG ENERGY přináší unikátní možnost, jak vyřešit problém se zateplováním a s financemi elegantně a najednou. „Jednoduše řečeno to znamená, že vám zajistíme financování ve spolupráci s vybranými bankovními domy a pomůžeme získat ty nejlepší podmínky šité na míru vašemu projektu. Uspořit můžete i na dani z příjmu. Najdeme vám nejlepší sazby na trhu a to vše s produkty přesně odpovídajícími programu Nová zelená úsporám. Ohromnou výhodou naší spolupráce s AG ENERGY je i skutečnost, že naši odborníci dokáží sladit finanční plán již v projektové přípravě stavebního záměru,“ vysvětluje Eva Povolná.

O dotace mohou zájemci žádat od 1. dubna a program skončí 31. října za předpokladu, že se dotace nevyčerpají dříve. A na co konrkétně jsou dotace určeny? Tradičně program nabízí peníze na zateplování rodinných domů, nově lze získat příspěvek také na solární panely pro vytápění nebo ohřev vody. Podporovány budou také výměny oken a dvěří, výstavby tzv. pasivních domů a výměny starých neekologických kotlů za nové úsporné. Nová zelená úsporám neumožňuje z dotací zateplit bytové domy.

Další informace o Nové zelené úsporám najdete zde.


Vytisknout Poslat článek Nahoru


Až 8 000 Kč ročně ušetříte za každého zaměstnance!

Využijte programu
Absolut Benefity
k získání benefitů pro vaši firmu.

Absolut Benefity

Hledáme nového kolegu!

Otevíráme 1 pozici finančího asistenta nebo asis­tentky.

Kariéra

PENZE+…program pro zajištění vyšší životní úrovně

Chcete si zvýšit životní úroveň v penzi? Víte jak získat potřebné finance snadno a efektivně?

Program PENZE+
Hledaný výraz: Vyhledávání