Úvod » Aktuality » Rok 2014 » Představení Ing. Patrika Nachera

Představení Ing. Patrika Nachera

 29. 05. 2014, 09:33

Ing. Patrik Nacher bude přednášet na našem prvním semináři 18.6.2014 v Re­voluční 3, Praha 1. Tématem budou úvěry na bydlení, hypotéky a jejich refinancování , stavební spoření a další finanční záležitosti spojené s bydlením. Přečtěte si o něm více.

Ing. P. Nacher je absolventem vysoké školy Bankovní institut, obor bankovní manažer (2006). V letech 1996 až 2004 pracoval v různých tiskových a mediálních pozicích ODS a později Unie svobody. V tomto období se také podílel na volebních kampaních do PS, Senátu a do krajských zastupitelstev. Mezi roky 2002 a 2004 byl poradcem místopředsedy vlády Petra Mareše, v letech 2004 až 2006 mediálním poradcem ministra obrany Karla Kühnla.

Od roku 2005 se angažuje pro Národní radu osob se zdravotním postižením ČR, aktuálně je mediálním poradcem této organizace. Je majitelem společnosti Digitaiment, která se zabývá mediálním a PR poradenstvím. Patrik Nacher provozuje několik internetových stránek, z nichž nejznámější se od roku 2005 zabývá tématem bank, poplatků a zvyšování finanční samostatnosti a gramotnosti spotřebitelů – www.bankovnipo­platky.cz. Byl spolumajitelem prvního kamenného obchodu pro levoruké ve střední Evropě.

Podílí se na různých projektech ke zvyšování finanční gramotnosti českých spotřebitelů, například na televizním pořadu Suma sumárum aneb kde jsou mé peníze (ČT). V oblasti médií a marketingu se pohybuje 18 let, posledních více než 9 let se věnuje spotřebitelským tématům a bankovnictví. Patrik Nacher je ženatý a má dceru a syna.

Více informací o semináři, který chystáme právě ve spolupráci s Ing. Patrikem Nacherem, najdete zde.


Vytisknout Poslat článek Nahoru


Až 8 000 Kč ročně ušetříte za každého zaměstnance!

Využijte programu
Absolut Benefity
k získání benefitů pro vaši firmu.

Absolut Benefity

Hledáme nového kolegu!

Otevíráme 1 pozici finančího asistenta nebo asis­tentky.

Kariéra

PENZE+…program pro zajištění vyšší životní úrovně

Chcete si zvýšit životní úroveň v penzi? Víte jak získat potřebné finance snadno a efektivně?

Program PENZE+
Hledaný výraz: Vyhledávání