Úvod » Aktuality » Rok 2014 » Informace z přednášky Ing. Patrika Nachera

Informace z přednášky Ing. Patrika Nachera

 19. 06. 2014, 11:20

Moc děkujeme panu Ing. Patriku Nacherovi a všem zúčastněným včerejšího interaktivního semináře na téma hypotéky, jejich refinancování , stavební spoření a investice obecně

Akce byla původně naplánována na hodinu a nakonec se protáhla díky diskusi na dvě a půl hodiny. Děkuji všem, že jste se aktivině zapojili do velmi zajímavé diskuse mezi nezávislým odborníkem, zástupcem banky, zástupcem státní správy, telefonního operátora a poradenské společnosti. Což je samo o sobě zajímavé seskupení:-)

Myslím, že kdyby pan Nacher nemusel odjet za rodinou, diskutovali bychom ještě dlouho poté. Takže jsme si nakonec všichni udělali test finanční gramotnosti a slíbili jsme si, že v podobných vzdělávacích akcích budeme pokračovat v širším auditoriu i do budoucna, jelikož jsme nestihli probrat minimálně dvě další témata, o které jste projevili zájem.

Všem ještě jednou moc děkuji za aktivní účast, zajímavé postřehy a příspěvky do diskuse. Troufám si říci, že jsme se všichni jeden od druhého zase něco nového naučili a rovně děkuji za sdílelí Vašich individuálních zkušeností. Bylo nám s Vámi moc hezky a jelikož se Vám akce líbila, určitě začneme v přípravě jejího pokračování na témata, která jsme včera nestihli probrat. Zároveň pro Vás připravujeme fotodokumentaci a podrobnější shrnutí včerejší akce.

Těšíme se na příští setkání.

Za organizační tým ABSOLUT-IN Vám všem moc děkuji:-)

Ing. Eva Povolná, ředitelka divize vztahy s veřejností ABSOLUT-IN


Vytisknout Poslat článek Nahoru


Až 8 000 Kč ročně ušetříte za každého zaměstnance!

Využijte programu
Absolut Benefity
k získání benefitů pro vaši firmu.

Absolut Benefity

Hledáme nového kolegu!

Otevíráme 1 pozici finančího asistenta nebo asis­tentky.

Kariéra

PENZE+…program pro zajištění vyšší životní úrovně

Chcete si zvýšit životní úroveň v penzi? Víte jak získat potřebné finance snadno a efektivně?

Program PENZE+
Hledaný výraz: Vyhledávání