Úvod » Aktuality » Rok 2014 » Do ČR přichází nová banka Ferattum

Do ČR přichází nová banka Ferattum

 31. 08. 2014, 17:23

V září 2014 ohlásí vstup na český trh Ferratum Bank, která se podle prvních náznaků zaměří především na poskytování rychlých půjček. Jde o banku sídlící od roku 2012 na Maltě (v ČR proto – stejně jako v dalších zemích EU – nemusela žádat o bankovní licenci). Jedná se o původně finskou společnost s finským managementem.

Konkurenci na českém bankovním trhu tak zvýší nová banka, jejímž triumfem by mělo být především poskytování rychlých půjček. Skupina Ferratum Group poskytuje krátkodobé finanční zápůjčky bez ručení dospělým osobám s dobrou platební morálkou. Je první společností v Evropě, která začala s poskytováním půjček již v roce 2005. K dnešnímu dni má společnost pobočky v 20 zemích světa a zaměstnává přes 280 finančních specialistů.

Již nyní nabízí společnost Ferratum srovnatelné půjčky po internetu jako nebankovní poskytovatelé úvěrů. V září pak začne své služby prodávat se statusem univerzální banky (jako je například ČSOB, Komerční banka nebo Air Bank).

Nabídka Ferattum Bank:

  • SMS mikropůjčky

Pokud peníze potřebujete rychle a celou půjčku chcete vyřídit snadno, není nad SMS půjčku. Aby Ferattum přizpůsobila své služby potřebám klientů, nabízí půjčku do 10 000 Kč až na 45 dní. K získání půjčky stačí zaslat SMS z vašeho mobilu, nebo podat online žádost. Nic víc nepotřebujete. Tedy: žádné doklady, ručitel, osobní schůzky. Půjčíte si snadno a peníze získáte rychle.

Motto společnosti: „Máme jasnou představu o službách a produktech, které nabízíme. Řídí nás vášeň pro inovace, máme ambiciózní růstové strategie. Naším cílem je stát se předním celosvětovým lídrem v oblasti poskytování krátkodobých finančních produktů do roku 2016.“ (Jorma Jokela, CEO a zakladatel Ferratum)


Vytisknout Poslat článek Nahoru


Až 8 000 Kč ročně ušetříte za každého zaměstnance!

Využijte programu
Absolut Benefity
k získání benefitů pro vaši firmu.

Absolut Benefity

Hledáme nového kolegu!

Otevíráme 1 pozici finančího asistenta nebo asis­tentky.

Kariéra

PENZE+…program pro zajištění vyšší životní úrovně

Chcete si zvýšit životní úroveň v penzi? Víte jak získat potřebné finance snadno a efektivně?

Program PENZE+
Hledaný výraz: Vyhledávání