Úvod » O nás

O nás

Vítáme Vás na stránkách společnosti ABSOLUT-IN!
Jsme makléřská společnost poskytující komplexní i individuální poradenství v oblastech finančních a ekonomických služeb.

Stručně o společnosti

Společnost ABSOLUT-IN poskytuje již od roku 2001 stále se rozšiřující sortiment poradenských služeb. Atraktivní na ní není jen široké spektrum oborů činnosti, ale i koncepce inteligentního poradenství, při němž poradci nejen zprostředkovávají klientům vhodné produkty, ale rovněž jim poskytují pravidelný servis a jsou jim tak dlouhodobými a spolehlivými partnery.

Obory podnikání

Najdeme pro Vás řešení v těchto oborech:

Vedení společnosti

Ing. Václav Líva – generální ředitel a jednatel

Ekonomické vzdělání získal na Vysoké škole ekonomické v Praze, kde se v rámci oboru finance specializoval na problematiku pojišťovnictví. Již během studia získal praxi ve společnostech AXA a ING, kde se věnoval zejména problematice pojištění firem a zaměstnaneckých benefitů. Dlouhodobě se podílí na poskytování služeb významným klientům, jako například Accenture Services, Goodyear Dunlop Tires, či S&T. V roce 2001 stál u zrodu společnosti ABSOLUT-IN a dnes je jejím generálním ředitelem a jednatelem. Má značné praktické i teoretické zkušenosti zejména v oblasti pojišťovnictví a benefitů.

Kontakt: vaclav.liva@ab­solutin.cz

Tým produktových manažerů

Otakar Vodička – manažer pro pojištění podnikatelů, pojištění motorových vozidel a majetku

Otakar Vodička vystudoval Střední hotelovou školu, obor ekonomika a řízení hotelů. Profesi pojišťovacího poradce se věnuje od roku 1999. Své zkušenosti získal během svého působení ve významných nadnárodních finančních společnostech – Komerční banka a.s., Generali pojišťovna a.s., Allianz pojišťovna a.s., Aviva. Jeho specializací je pojištění majetku a odpovědnosti jak právnických tak i fyzických osob. Dobře se orientuje v současné situaci na pojistném trhu a díky těmto znalostem je pro naše klienty schopen zajistit takové pojištění, které vyhovuje jejích požadavkům a zároveň respektuje jejich možnosti. Dbá na poskytování nadstandardních služeb pro naše klienty. Dále se působí jako lektor v oblasti komunikačních dovedností.

Kontakt: otakar.vodicka­@absolutin.cz

Ing. Luboš Zigo – manažer pro stavby a solární zařízení

Absolvent stavební fakulty Českého vysokého učení technického v Praze a vybraných specializovaných kurzů v oblasti finančních produktů. Má dlouholeté zkušenosti z vedení staveb u společností Konstruktiva Praha a Škodexport Praha – zahraniční obchod. V průběhu své činnosti zastával manažerské pozice ve společnostech Wüstenrot, Generali Pojišťovna a Aviva pojišťovna. Od roku 2005 působí v manažerských pozicích ve společnosti ABSOLUT-IN, a nyní je produktovým manažerem- specialistou pro stavební a realitní činnost.

Kontakt: lubos.zigo@ab­solutin.cz

Kam dále?


Vytisknout Poslat tuto stránku Nahoru


Až 8 000 Kč ročně ušetříte za každého zaměstnance!

Využijte programu
Absolut Benefity
k získání benefitů pro vaši firmu.

Absolut Benefity

Hledáme nového kolegu!

Otevíráme 1 pozici finančího asistenta nebo asis­tentky.

Kariéra

PENZE+…program pro zajištění vyšší životní úrovně

Chcete si zvýšit životní úroveň v penzi? Víte jak získat potřebné finance snadno a efektivně?

Program PENZE+
Hledaný výraz: Vyhledávání