Úvod » O nás » Historie společnosti

Historie společnosti

Společnost ABSOLUT-IN má tradici od roku 2001. Z původně pojišťovací firmy se postupem času vyvinula společnost poskytující široké spektrum poradenských služeb v duchu inteligentního poradenství, tedy individuálního a poctivého přístupu ke klientům.

Historie a současnost ABSOLUT-IN

Od roku 2001, kdy jsme vstoupili na trh pod obchodním názvem ABSOLUT INSURANCE, byla naše činnost zpočátku zaměřena na poskytování služeb na pojistném trhu. V dalších letech jsme své služby postupně rozšiřovali o nové produkty a aktivity, abychom byli schopni klientům poskytnout dostatečně širokou a komplexní nabídku.

Následující rychlý rozvoj společnosti a zejména rostoucí zájem našich klientů o služby z dalších oborů si vyžádaly založení nové společnosti ABFC (Absolut Financial Consulting) v roce 2005. Společnost používala obchodní značku Absolut.

V roce 2009 jsme přistoupili k reorganizaci společností a úpravě corporate identity. Začali jsme používat obchodní značku ABSOLUT-IN, s dovětkem inteligentní poradenství. U jednotlivých služeb používáme varianty loga, což usnadňuje orientaci.

V této souvislosti se název společnosti ABFC změnil na ABSOLUT-IN a jsou zde soustředěny především aktivity finančního poradenství a služeb (pojištění, penzijní fondy, bankovní produkty, investiční fondy).

Společnost ABSOLUT INSURANCE se přejmenovala na AB-IN a zastřešuje především poradenské služby z oblasti realit, provádění staveb, školení, využití solární energie a dotací EU.

V současné době tak patříme mezi společnosti s nejširší nabídkou poradenských služeb poskytovaných klientům v ČR. Díky této jedinečnosti jsme stále atraktivnějším partnerem jak pro naše klienty, tak pro naše spolupracovníky.

Inteligentní poradenství

Dnešní ABSOLUT-IN zastřešuje moderní koncepci poradenství, v němž je poradce nejen analytikem a zprostředkovatelem produktů pro klienta, nýbrž mu také poskytuje trvalý servis a stává se tak pro klienta spolehlivým a dlouhodobým partnerem. Tento jedinečný koncept uváděný pod názvem inteligentní poradenství spolu s kombinací produktů vytváří výjimečné prostředí pro navazování obchodních a klientských vazeb.

Kromě standardního finančního poradenství ABSOLUT-IN poskytuje poradenské služby i zájemcům o privatizování bytů, dotace, případně o nové, netradiční formy investování jako například do solární energie, případně do dalších druhů Zelené energie.

Naše poradenské služby jsou speciálně zaměřené na:


Vytisknout Poslat tuto stránku Nahoru


Až 8 000 Kč ročně ušetříte za každého zaměstnance!

Využijte programu
Absolut Benefity
k získání benefitů pro vaši firmu.

Absolut Benefity

Hledáme nového kolegu!

Otevíráme 1 pozici finančího asistenta nebo asis­tentky.

Kariéra

PENZE+…program pro zajištění vyšší životní úrovně

Chcete si zvýšit životní úroveň v penzi? Víte jak získat potřebné finance snadno a efektivně?

Program PENZE+
Hledaný výraz: Vyhledávání