Úvod » O nás » Náš tým

Náš tým

Profesionální firemní management, nejmodernější technika a rozvojové vzdělávání našich spolupracovníků z nás dělá dynamický tým. Nejsme jen finanční poradci… jsme ABSOLUT-IN!

Vedení společnosti

Ing. Václav Líva – generální ředitel a jednatel

Ekonomické vzdělání získal na Vysoké škole ekonomické v Praze, kde se v rámci oboru finance specializoval na problematiku pojišťovnictví. Již během studia získal praxi ve společnostech AXA a ING, kde se věnoval zejména problematice pojištění firem a zaměstnaneckých benefitů. Dlouhodobě se podílí na poskytování služeb významným klientům, jako například Accenture Services, Goodyear Dunlop Tires, či S&T. V roce 2001 stál u zrodu společnosti ABSOLUT-IN a dnes je jejím generálním ředitelem a jednatelem. Má značné praktické i teoretické zkušenosti zejména v oblasti pojišťovnictví a zaměstnaneckých benefitů.

Tým produktových manažerů

Otakar Vodička – manažer pro pojištění podnikatelů, pojištění motorových vozidel a majetku

Otakar Vodička vystudoval Střední hotelovou školu, obor ekonomika a řízení hotelů. Profesi pojišťovacího poradce se věnuje od roku 1999. Své zkušenosti získal během svého působení ve významných nadnárodních finančních společnostech – Komerční banka a.s., Generali pojišťovna a.s., Allianz pojišťovna a.s., Aviva. Jeho specializací je pojištění majetku a odpovědnosti jak právnických tak i fyzických osob. Dobře se orientuje v současné situaci na pojistném trhu a díky těmto znalostem je pro naše klienty schopen zajistit takové pojištění, které vyhovuje jejích požadavkům a zároveň respektuje jejich možnosti. Dbá na poskytování nadstandardních služeb pro naše klienty. Dále se působí jako lektor v oblasti komunikačních dovedností.

Ing. Karel Havlíček – manažer pro stavební spoření , hypotéky a úvěry

Absolvent strojní fakulty Vysokého učení technického a Vojenské akademie v Brně a řady kurzů v oblasti řízení obchodu. Má mnohaleté zkušenosti v obchodní činnosti s náborem, školením a vedením obchodních zástupců. Působil v manažerských a obchodních pozicích ve společnostech ZVS Brno, Tesla Brno, Prádelny a čistírny Brno, Wall Street Praha nebo FDA Service Praha. Jako finanční poradce, konzultant a manažer získal zkušenosti u finančních společností ING Group, Generali Pojišťovna, Allianz pojišťovna, Modrá pyramida stavební spořitelna a Simply.Ve společnosti ABSOLUT-IN působí od roku 2007 na pozici produktového manažera a specialisty pro hypotéky a úvěry.

Ing. Luboš Zigo – manažer pro stavby a solární zařízení

Absolvent stavební fakulty Českého vysokého učení technického v Praze a vybraných specializovaných kurzů v oblasti finančních produktů. Má dlouholeté zkušenosti z vedení staveb u společností Konstruktiva Praha a Škodexport Praha – zahraniční obchod. V průběhu své činnosti zastával manažerské pozice ve společnostech Wüstenrot, Generali Pojišťovna a Aviva pojišťovna. Od roku 2005 působí v manažerských pozicích ve společnosti ABSOLUT-IN, a nyní je produktovým manažerem- specialistou pro stavební a realitní činnost.

Kam dále?


Vytisknout Poslat tuto stránku Nahoru


Až 8 000 Kč ročně ušetříte za každého zaměstnance!

Využijte programu
Absolut Benefity
k získání benefitů pro vaši firmu.

Absolut Benefity

Hledáme nového kolegu!

Otevíráme 1 pozici finančího asistenta nebo asis­tentky.

Kariéra

PENZE+…program pro zajištění vyšší životní úrovně

Chcete si zvýšit životní úroveň v penzi? Víte jak získat potřebné finance snadno a efektivně?

Program PENZE+
Hledaný výraz: Vyhledávání