Úvod » Služby

Služby

ABSOLUT-IN, s.r.o. je transparentní, ryze česká poradenská společnost poskytující své služby podnikům, podnikatelům a fyzickým osobám v oblasti finančního a majetkového poradenství. Stačí si jen vybrat a naše společnost pro Vás navrhne vhodné řešení.

Komplexní služby

Absolut Finance řeší komplexní finanční poradenství pro firmy a podnikatele. Je zaměřena na pojištění rizik, zprostředkování úvěry i návrh firemních benefitů. Asistuje u stavebních projektů ve všech fázích. Poskytuje poradenství v oblasti čerpání z dotací EU a státních programů.

Absolut Life je finanční poradenství pro fyzické osoby a domácnosti v běžném životě. Identifikujeme vaše potřeby, sestavíme vhodný osobní finanční plán a zajistíme jeho realizaci včetně následného servisu.

Samostatné služby

Absolut Insurance poskytuje komplexní pojištění majetku a odpovědnosti podniků na základě analýzy jejich potřeb a možností.

Absolut Pojištění řeší všechny druhy pojištění fyzických osob a domácností včetně pojištění majetku, odpovědnosti, motorových vozidel, životního a úrazového pojištění apod.

Absolut Benefity poskytne vaší firmě účinnou motivaci zaměstnanců, která je zároveň ekonomicky výhodnější než mzda. Mezi benefity patří např. různé příspěvky zaměstnavatele, motivační programy i komplexní cafeteria systémy. Poskytujeme rovněž audit stávajících benefitů.

Program BENEFITY+ je komplexní program zaměstnaneckých benefitů prioritně zaměřený na efektivní snižování nákladů ve firmách. Umožní dosáhnout úspor nákladů na mzdy, provoz a finanční služby, posiluje výkonnost a loajalitu zaměstnanců. Přináší další bonusy a slevy zaměstnavatelům i zaměstnancům.

Absolut Baby představuje komplexní výběr pojištění přizpůsobeného pro děti: úrazové, životní apod.

Absolut Hypo Vám pomůže vyřešit složitou situaci financování bydlení, ať už formou stavebního spoření, bezúčelových spotřebitelských úvěrů nebo hypotéky, případně podnikatelských úvěrů pro developery. Poradíme s konsolidací úvěrů a refinancováním hypoték.

Absolut Penze vám zajistí klidné stáří výhodným penzijním připojištěním, životním pojištěním apod.

Program PENZE+ je zaměřený na zajištění vyšší životní úrovně účastníků. Zahrnuje zajištění příjmů v penzi a vytvoření finanční rezervy pro budoucí potřeby. Navíc umožňuje snížit náklady domácnosti na energie či telefonování, případně získat zajímavou finanční odměnu a řadu dalších výhod.

Absolut Stavby je služba týkající se všech stavebních operací, jako např. projektování, rozpočtování, oceňování a inspekce nemovitostí, realizace staveb či stavební dozor.

Absolut Solar umožňuje výhodné investice do solární energie. Zařídíme kompletní realizaci solární elektrárny a program prodeje vyrobené elektřiny za výhodných podmínek.

Absolut Dotace poradí nejen, jak ušetřit pomocí státních podpor na finanční produkty, ale rovněž jak získat financování vašich projektu z fondů Evropské unie nebo státních programů.

Absolut Investice zhodnotí Vaše finanční prostředky více než běžné spořicí produkty. Nabízíme dynamické investiční životní pojištění i možnost přímo proniknout na kapitálové a komoditní trhy s našimi investičními programy.

Absolut Reality zprostředkuje nejen realitní transakce (koupě, prodej, pronájem), ale i pojišťovací služby či stavební asistenci. Nabízíme dlouhodobou spolupráci developerům a realitním kancelářím.


Vytisknout Poslat tuto stránku Nahoru


Máte zájem o naše služby?

Máte-li zájem o produkty společnosti ABSOLUT-IN, kontaktujte našeho poradce:

Dr. Ivan Kovář
Telefon: 242 441 433
E-mail: ivan.kovar@ab­solutin.cz
www.absolutin.cz

Stačí uvést nejbližší okresní město.

Až 8 000 Kč ročně ušetříte za každého zaměstnance!

Využijte programu
Absolut Benefity
k získání benefitů pro vaši firmu.

Absolut Benefity

Hledáme nového kolegu!

Otevíráme 1 pozici finančího asistenta nebo asis­tentky.

Kariéra

PENZE+…program pro zajištění vyšší životní úrovně

Chcete si zvýšit životní úroveň v penzi? Víte jak získat potřebné finance snadno a efektivně?

Program PENZE+
Hledaný výraz: Vyhledávání