Úvod » Služby » Hypo

Absolut Hypo – hypotéky, stavební spoření

Společnost ABSOLUT-IN se již dlouho pohybuje na hypotéčním trhu a dovede vám tedy kvalifikovaně poradit. Na základě vaší potřeby vám navrhne řešení od hypotéky přes úvěr ze stavebního spoření až po refinancování stávajícího úvěru. Rovněž zajišťuje doplňkové služby, mezi něž patří např. pojištění či realizace stavebních projektů.

Financování bydlení je složitou problematikou náročnou na aktuální informace, jejich analýzu a vyhodnocení. Společnost ABSOLUT-IN Vás provede touto problematikou k úspěšnému cíli.

Motivace pro Absolut Hypo

Existuje celá řada možností, finančních produktů, finančních institucí, informací a podmínek, vymykajících se především časovým možnostem pracujícího člověka. Jsme specialisty, kteří se díky svým mnohaletým zkušenostem dobře orientují ve světě financí. Sledujeme za vás vývoj na trhu hypoték, úvěrů ze stavebního spořenípůjček na bydlení a dalších produktů sloužících primárně ke koupi, rekonstrukci či vybavení Vašeho bydlení.

Díky naší zkušenosti vám v rámci služby Absolut Hypo kvalifikovaně pomůžeme zorientovat se při rozhodování o financování vašeho bydlení v široké nabídce produktů na trhu. Pomůžeme vám sledovat akční nabídky i jejich případná úskalí a pomůžeme Vám vybrat přesně to, co nejvíce odpovídá Vašim představám a možnostem.

  • Přemýšlíte o pořízení nového nebo o změně stávajícího bydlení?
  • Zvažujete způsob financování Vašeho nového bydlení?
  • Těžko se orientujete v nabídkách jednotlivých bank?
  • Nevyhovují Vám podmínky již aktuální hypotéky, nebo uvažujete o  refinancování ?

V takovém případě je služba Absolut Hypo určena právě pro vás.

Bezplatně provedeme analýzu vašich individuálních potřeb, na jejichž základě vypracujeme ty nejvhodnější varianty financování bydlení.

Způsoby financování

Financovat bydlení je možné nejen hypotečním úvěrem, ale i úvěrem ze stavebního spoření, popř. bezúčelovým spotřebitelským úvěrem na bydlení. Zjistíme, co je pro Vás výhodnější.

Pokud již máte nějaký úvěr a potřebujete další prostředky, například na rekonstrukci již pořízeného bydlení, nebo Vám jednoduše nevyhovují podmínky současné banky, jsme připraveni pro Vás připravit nabídku refinancování dosavadního úvěru a jeho případné navýšení.

Doplňkové služby

Kromě služeb spojených s analýzou přání a potřeb klienta, výběru vhodného řešení k realizaci bydlení, realizujeme také doplňkové služby týkající se stavby samotné – pojištění, návrh a realizace stavebních projektů, odhady ceny nemovitostí, stavební dozor a další.

Naše produkty a služby


Vytisknout Poslat tuto stránku Nahoru


Související dokumenty

Máte zájem o naše služby?

Máte-li zájem o produkt Absolut Hypo, kontaktujte naše poradce:

- Telefon: 242 441 433
- E-mail: hypo@absolutin.cz
- www.absolutin.cz

Stačí uvést nejbližší okresní město.

Až 8 000 Kč ročně ušetříte za každého zaměstnance!

Využijte programu
Absolut Benefity
k získání benefitů pro vaši firmu.

Absolut Benefity

Hledáme nového kolegu!

Otevíráme 1 pozici finančího asistenta nebo asis­tentky.

Kariéra

PENZE+…program pro zajištění vyšší životní úrovně

Chcete si zvýšit životní úroveň v penzi? Víte jak získat potřebné finance snadno a efektivně?

Program PENZE+
Hledaný výraz: Vyhledávání