Úvod » Služby » Nová zelená úsporám » Financování Nové zelené úsporám

Financování Nové zelené úsporám

Potřebujete zateplit, vyměnit kotel nebo postavit pasivní dům a nemáte dostatek finančních prostředků? Chcete využít dotace z Nové zelené úsporám a nevíte jak na to?

Ve spolupráci s vybranými bankami vám pomůžeme získat nejlepší podmínky přímo na míru vašeho projektu. Detailní finanční plán máte od nás zcela ZDARMA. Díky tomu můžete začít stavět nebo rekonstruovat i v případně nedostatku volných finančních prostředků.

Víte, že finanční prostředky z Nové zelené úsporám čerpáte až zpětně po dokončení projektu? Finanční prostředky jsou propláceny zpětně na základě předložených faktur.

Celý proces od výstavby nebo rekonstrukce až po schválení a proplacení faktur se tedy může protáhnout až na několik měsíců.

Pomůžeme vám překlenout tuto dobu vhodným finančním instrumentem.

Zároveň aktivně spolupracujeme se společností AG Energy, která se zabývá přípravou projektů a poradenstvím v oboru využití energie u novostaveb i stávajících nemovitostí. V programu Nová zelená úsporám kromě samotného zpracování žádostí vystavuje také odborné energetické posudky a související projektovou dokumentaci.

V projektu Nová zelená úsporám vám pomůžeme zajistit finanční prostředky na rekonstrukci nebo výstavbu a zároveň, sladit finanční plán již ve fázi přípravy projektu.

Partner projektu:


Vytisknout Poslat tuto stránku Nahoru


Máte zájem o naše služby?

Stačí uvést nejbližší okresní město.

Až 8 000 Kč ročně ušetříte za každého zaměstnance!

Využijte programu
Absolut Benefity
k získání benefitů pro vaši firmu.

Absolut Benefity

Hledáme nového kolegu!

Otevíráme 1 pozici finančího asistenta nebo asis­tentky.

Kariéra

PENZE+…program pro zajištění vyšší životní úrovně

Chcete si zvýšit životní úroveň v penzi? Víte jak získat potřebné finance snadno a efektivně?

Program PENZE+
Hledaný výraz: Vyhledávání