Úvod » Služby » Pojištění » Pojištění občanů » Pojištění motorových vozidel

Pojištění motorových vozidel

V rámci služby Absolut Pojištění zařídíme pro vaše vozidlo jak povinné ručení , které je vyžadováno zákonem, tak i vhodné havarijní pojištění . Dbáme na to, aby pojistka byla výhodná jak při uzavření, tak i aby výhodnou zůstala během svého trvání.

Proč pojišťovat motorové vozidlo?

Povinné ručení je vyžadováno zákonem a nesplnění tohoto požadavku může být sankcionováno. Kryje škody způsobené viníkem škodné události na osobách, vozidlech a majetku, které mohou dosahovat velmi vysokých částek.

Nepovinné havarijní pojištění může krýt škody včetně souvisejících služeb i pro viníka havárie nebo v případě vyloupení, odcizení či poškození vozidla.

Kromě těchto dvou základních druhů pojištění toho existuje množství doplňkových připojištění. K pojištění se vážou asistenční služby, jako např. přistavení náhradního vozidla, odtah a další.

Co nabízíme?

Množství pojišťovacích institucí i nabízených produktů je velké, nabídka se stále mění, probíhají dočasné akce a není snadné se v aktuální situaci zorientovat. Nabízíme výběr takových produktů, které jsou přizpůsobeny vašim potřebám a možnostem. Na základě vašich požadavků je možné vybrat vhodná doplňková připojištění a skladbu asistenčních služeb. Řídíte-li bez nehody, lze aplikovat bonusovou slevu. Protože se pojistné odvíjí i od stáří vozidla, je možné postupně pojistku upravovat, aby byla levnější.

V případě vzniku pojistné události asistujeme při její likvidaci (tedy vypořádání), aby pro vás proběhla s minimálními nepříjemnostmi a průtahy.


Vytisknout Poslat tuto stránku Nahoru


Související dokumenty

Máte zájem o naše služby?

Máte-li zájem o pojištění motorových vozidel, kontaktujte našeho poradce:

Otakar Vodička
Telefon: 242 441 433
E-mail: pojisteni@abso­lutin.cz
www.absolutin.cz

Stačí uvést nejbližší okresní město.

Až 8 000 Kč ročně ušetříte za každého zaměstnance!

Využijte programu
Absolut Benefity
k získání benefitů pro vaši firmu.

Absolut Benefity

Hledáme nového kolegu!

Otevíráme 1 pozici finančího asistenta nebo asis­tentky.

Kariéra

PENZE+…program pro zajištění vyšší životní úrovně

Chcete si zvýšit životní úroveň v penzi? Víte jak získat potřebné finance snadno a efektivně?

Program PENZE+
Hledaný výraz: Vyhledávání