Úvod » Služby » Reality

Absolut Reality – realitní služby

Služba Absolut Reality přináší komplexní přístup do realitního světa. Využíváme veškerého potenciálu ostatních služeb naší společnosti, abychom Vám pomohli s vyřízením všech náležitostí týkajících se realit.

 • Chcete byt koupit, prodat nebo pronajmout?
 • Chcete pomoci s privatizací bytu, nebo Vám vyhovuje zachování stávajícího nájmu?
 • Potřebujete vyměnit byt za větší či menší?
 • Chcete poradit se získáním finančních prostředků na nákup bytu?
 • Potřebujete svůj byt pojistit?
 • Chystáte se byt rekonstruovat?

Odpovíte-li na tyto otázky kladně, je pro Vás určena služba Absolut Reality. Náš komplexní a osobní přístup Vám vše usnadní – zbavíme Vás řady komplikací a ušetříme Vám čas a zbytečné výdaje.

Související služby

Absolut Reality je však komplexní služba, která se netýká jen čistě realitních záležitostí. Využíváme potenciálu naší společnosti v ostatních oblastech a doplňujeme službu našimi následujícími produkty:

 • Absolut Privatizace. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti privatizace bytů. Pomůžeme i Vám získat byt za výhodnou cenu. Poskytneme Vám podporu při zakládání i činnosti bytového družstva či společenství vlastníků. Samozřejmostí je asistence renomované právní kanceláře.
 • Absolut Life. Analyzujeme Vaši finanční situaci a zkalkulujeme pro Vás finanční rozvahu variant koupě/pronájem. Provedeme Vás po finanční stránce celým procesem koupě, prodeje či pronájmu bytu.
 • Absolut Hypo. Kompletně vyřídíme hypoteční úvěr, úvěr ze stavebního spoření či jiný způsob financování. Postaráme se o využití všech možných výhod, jako jsou nejnižší možné úrokové sazby, úvěry bez poplatků nebo nejnižší možná splátka. Zajistíme a připravíme Vám podklady potřebné pro financování bytu.
 • Absolut Pojištění. Pojistíme Váš byt a jeho vybavení. Zajistíme pojištění pro příjemce hypotéky či úvěru a finanční zajištění blízkých. Pomůžeme i s pojištěním a řešením finančního zajištění ostatních uživatelů bytu. Vyřešíme vinkulaci pro poskytovatele úvěru.
 • Absolut Stavby. Tato služba zahrnuje projektování, stavbu i rekonstrukci Vašeho bydlení. Zajistíme všechna potřebná stavební povolení, stavební dozor i vlastní realizaci prací. Garantujeme vynikající poměr cena/kvalita. Naší specializací jsou nízkoenergetické stavby, na které se v současné době vztahují výhodné státní dotace.

Vytisknout Poslat tuto stránku Nahoru


Máte zájem o naše služby?

Máte-li zájem o produkt Absolut Reality, kontaktujte naše poradce:

- Telefon: 242 441 433
- E-mail: reality@absolu­tin.cz
- www.absolutin.cz

Stačí uvést nejbližší okresní město.

Až 8 000 Kč ročně ušetříte za každého zaměstnance!

Využijte programu
Absolut Benefity
k získání benefitů pro vaši firmu.

Absolut Benefity

Hledáme nového kolegu!

Otevíráme 1 pozici finančího asistenta nebo asis­tentky.

Kariéra

PENZE+…program pro zajištění vyšší životní úrovně

Chcete si zvýšit životní úroveň v penzi? Víte jak získat potřebné finance snadno a efektivně?

Program PENZE+
Hledaný výraz: Vyhledávání